Wedstrijd

BOORTMEERBEEK

Wedstrijd BOORTMEERBEEK
Categorie Aspiranten
Provincie Vlaams-Brabant
Afstand 0 km
Datum 2017-04-02

Uitslag

Plaats Renner Ploeg Tijd Info
1 TEAM CYCLISTE DE HESBAYE 00:00:00 79
2 TEAM CYCLISTE DE HESBAYE 00:00:00 80
3 ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW 00:00:00 77
4 LENSWORLD CYCLING TEAM 00:00:00 75
5 W.C.L.BERGBEKLIMMERS 00:00:00 74
6 HEIST CYCLING TEAM (HCT) 00:00:00
7 SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE 00:00:00
8 SPORT EN MOEDIG GENK 00:00:00
9 ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW 00:00:00
10 TEAM CYCLISTE DE HESBAYE 00:00:00
11 CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE 00:00:00
12 VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE 00:00:00
13 WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 00:00:00
14 WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 00:00:00
15 CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK 00:00:00
16 CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK 00:00:00
17 WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN 00:00:00
18 SPORT EN MOEDIG GENK 00:00:00
19 TIELTSE RENNERSCLUB 00:00:00
20 VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM 00:00:00
21 ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE 00:00:00
22 LENSWORLD CYCLING TEAM 00:00:00
23 KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE 00:00:00
24 CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK 00:00:00
25 SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG 00:00:00
26 LENSWORLD CYCLING TEAM 00:00:00
27 TEAM CYCLISTE DE HESBAYE 00:00:00
28 Baikonour Team Natacha B.M. 00:00:00
29 KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW 00:00:00
30 ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW 00:00:00
31 ASFRA RACING TEAM 00:00:00
32 AA-DRINK JONGERENTEAM 00:00:00
33 INDIVIDUEEL 00:00:00
34 TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN 00:00:00
35 ISOREX CYCLING TEAM 00:00:00
36 CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE 00:00:00
37 YOUNG CYCLING TALENT D&D 00:00:00
38 VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM 00:00:00
39 TEAM CYCLISTE DE HESBAYE 00:00:00
40 TIELTSE RENNERSCLUB 00:00:00
41 ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY 00:00:00
42 KVC NOORDZEEMEEUW 00:00:00
43 YOUNG CYCLING TALENT D&D 00:00:00
44 CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE 00:00:00
45 VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM 00:00:00
46 YOUNG CYCLING TALENT D&D 00:00:00
47 WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN 00:00:00
48 VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM 00:00:00
49 ASFRA RACING TEAM 00:00:00
50 CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST 00:00:00
51 WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 00:00:00
52 WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 00:00:00
53 WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN 00:00:00
54 YOUNG CYCLING TALENT D&D 00:00:00
0 KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW 00:00:00
0 ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW 00:00:00

Map overzicht

Categorie Naam Datum
U15 BOORTMEERBEEK (VB) 2017-04-02
U15 BOORTMEERBEEK (VB) 2017-04-02
U15 BOORTMEERBEEK (VB) 2017-04-02
U15 BOORTMEERBEEK (VB) 2017-04-02
U15 MOL HESSIE (A) 2017-04-02
U15 MOL HESSIE (A) 2017-04-02
U15 MOL HESSIE (A) 2017-04-02
U15 MOL HESSIE (A) 2017-04-02
U15 MOL HESSIE (A) 2017-04-02
U15 BOORTMEERBEEK (VB) 2017-04-02

Aankomende wedstrijden

Er werden geen wedstrijden gevonden.

Meest bekeken

Vandaag verliest de wielerwereld een groot kampioe...

Toen Jorne Carolus twee jaar geleden nationaal b...

Het is Telenet menens in het veldrijden. Nadat het...

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door de...

Gert Steegmans (Omega Pharma-Quick.Step) heeft din...


Terug naar boven

© 2012 - 2018 Cyclingnieuws.be · privacy · terms · Contact