Wedstrijd

BOORTMEERBEEK

Wedstrijd BOORTMEERBEEK
Categorie Aspiranten
Provincie Vlaams-Brabant
Afstand 0 km
Datum 2017-04-02


Uitslag

Plaats Renner Ploeg Tijd Info
1 VAN GUCHT Yoran KTC-CYCLING TEAM 00:00:00 82
2 FRETIN Kaj VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM 00:00:00 79
3 LUYSSEN Joran TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN 00:00:00 73
4 SAREMANS Julien CANNIBAL TEAM 00:00:00 76
5 VAN HOLLEBEKE Milan TIELTSE RENNERSCLUB 00:00:00 73
6 DE BUYSSER Quinten INDIVIDUEEL 00:00:00
7 PRESTIANNI Sacha SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE 00:00:00
8 DEWEERD Ugo ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY 00:00:00
9 VANSCHOONBEEK Ferre LENSWORLD CYCLING TEAM 00:00:00
10 LINTHOUDT Jade VD HAUWE CT - GENTSE VS 00:00:00
11 PAUL Loïs LENSWORLD CYCLING TEAM 00:00:00
12 DEPETTER Dylan KTC-CYCLING TEAM 00:00:00
13 VAN DE MERGEL Mauro WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 00:00:00
14 VAN LAER Keano LENSWORLD CYCLING TEAM 00:00:00
15 LAMOT Néo SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE 00:00:00
16 JANSSENS Brent YOUNG CYCLING TALENT D&D 00:00:00
17 PLACE Maxence SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE 00:00:00
18 DEKIEN Jasper TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN 00:00:00
19 SNOEKS Baptiste SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE 00:00:00
20 WIJNS Pascal LENSWORLD CYCLING TEAM 00:00:00
21 KONINCKX Bram KZLWC HEYLEN 00:00:00
22 STOCKX Yorben LENSWORLD CYCLING TEAM 00:00:00
23 VANWALLEGHEM Joris WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN 00:00:00
24 DEVRY Mats LENSWORLD CYCLING TEAM 00:00:00
25 WINCKELMANS Niels HEIST CYCLING TEAM (HCT) 00:00:00
26 DE MOORTEL Milan JARFACE DEVELOPMENT TEAM 00:00:00
27 VANHAEREN Gust YOUNG CYCLING TALENT D&D 00:00:00
28 LETEN Inias K.V.C. DEINZE VZW 00:00:00
29 KANORA Rik WAC TEAM 00:00:00
30 NULENS Yarne WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN 00:00:00
31 VRANKEN Jordi YOUNG CYCLING TALENT D&D 00:00:00
32 DE MOL Sem CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT 00:00:00
33 PLETINCKX Tristan LENSWORLD CYCLING TEAM 00:00:00
34 DE VUYST Arne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 00:00:00
35 DE MAESENEEER Milan KTC-CYCLING TEAM 00:00:00
36 DE BACKER Arthur VD HAUWE CT - GENTSE VS 00:00:00
37 DE PRIJCK Shania WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 00:00:00
38 PUYPE Laura KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE 00:00:00
39 AERTS Maarten DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. 00:00:00
40 FORREST Rune WIELERTEAM IEPER 00:00:00
41 VAN ROMPAEY Toon YOUNG CYCLING TALENT D&D 00:00:00
42 ALEXANDRE Arthur SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE 00:00:00
43 WAERZEGGERS Kobe YOUNG CYCLING TALENT D&D 00:00:00
44 VAN NEYGHEM Thomas JARFACE DEVELOPMENT TEAM 00:00:00
45 LAMBOTTE Victor TEAM CYCLISTE DE HESBAYE 00:00:00
46 VAN DE KERKHOF Marie HEIST CYCLING TEAM (HCT) 00:00:00

Map overzicht

Categorie Naam Datum
U15 BOORTMEERBEEK (VB) 2017-04-02
U15 BOORTMEERBEEK (VB) 2017-04-02
U15 BOORTMEERBEEK (VB) 2017-04-02
U15 BOORTMEERBEEK (VB) 2017-04-02
U15 MOL HESSIE (A) 2017-04-02
U15 MOL HESSIE (A) 2017-04-02
U15 MOL HESSIE (A) 2017-04-02
U15 MOL HESSIE (A) 2017-04-02
U15 MOL HESSIE (A) 2017-04-02
U15 BOORTMEERBEEK (VB) 2017-04-02

Aankomende wedstrijden

Er werden geen wedstrijden gevonden.

Meest bekeken

Vandaag verliest de wielerwereld een groot kampioe...

Toen Jorne Carolus twee jaar geleden nationaal b...

Het is Telenet menens in het veldrijden. Nadat het...

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door de...

Gert Steegmans (Omega Pharma-Quick.Step) heeft din...


Terug naar boven

© 2012 - 2017 Cyclingnieuws.be · privacy · terms · Contact